• Tel. 8 685 79722 | info@sventesvaikams.lt
Prisijungti Registruotis

Tortas "Drambliuko atostogos"

31.50€
  • Produktas: Tortas "Drambliuko atostogos"

Aprašymas

Mažiausias galimas svoris: 1,5 kg


Populiariausi tortų skoniai:
Medaus šokoladinis su jogurtu- klasikinis tortas, kuris susideda iš medumi kviepiančių biskvitų, perteptu gaiviu persikiniu jogurtu. Šokoladinis biskvitas ir purios grietinėlės kremas suteikia tortui dar malonesnį skonį.
Vaisinis- gaivus, vasariškas toras susidedantis iš šokoladinio bei medaus biskvitų pertpetų persikinio jogurto ir purios grietinėlės kremais, pagardinatas vaisių gabaliukais. 
Jogurtinis- purūs šokoladiniai ir šviesūs biskvitai suteikia tortui lengvumo, o persikinias jogurtas bei grietinėlės kremas su želė gabalėliais suteikia saldžiarūgščio skonio
Šokoladinis tortas su riešutais "Nuga"- rudeniškas šiluma dvelkiantys biskvitai pertepti grietinėlės ir kakavos kremais su riešutais. Tortą pagardina karamelizuoto sutirštinto pieno su romu sluoksnis.
Bananinis- šviesūs ir šokoladiniai biskvitai pertepti šokoladiniu ir grietinėlės kremu, bananinio džemo sluoksniu ir pagardintas bananų gabaliukais.
Karamelinis- meduoliniai biskvitai pertepti puriu grietinėlės kremu, pagardintos karamale.
Varškės su avietėmis- šviesūs biskvitai, grietinėlės- varškės kremas ir šaldytos avietės.
Avietėlė- gaivinantis tortas, kurio puikų skonį kuria šokoladiniai biskvitai, puri grietinėlė ir sluoksnis mišku kvepiančio aviečių džemo. Tortą karunuoja aviečių želė.
Vyšnelė- švelnūs, šviesūs biskvitai pertepti saldžiarūgščiu jogurtu- grietinėlės kremu ir vyšnių džemo sluoksniu su uogų gabalelių gausa.
Mėlynių - labai "šlapias" tortas, gaminamas iš šokoladinių biskvitų, gaivios grietinėlės, gaivinančių šaldytų mėlynių ir sluoksneliu mėlynių uogienės.
Ambasadorius- solidus, tirpstantis burnoje tortas gaminamas iš riešutinių ir kokosinių pusgaminių perteptu gardžiu šokoladiniu kremu.
Šokoladinė svajonė- pats skaniausias mūsų tortas gaminamas iš šokoladinių biskvitų, purių grietinėlės ir šokoladinio kremų. Imperatorišką skonį gaminiui suteikia traškūs karamelizuoti chalvos gabalėliai.
Snikersinis- skonis kurio pristatinėti nereikia, šokoladinio batonėlio "snickers" skonis:)