• Tel. 8 685 79722 | info@sventesvaikams.lt
Prisijungti Registruotis

Balionai į namus

Balionai į namus

Svarbiausia dovanoti geras emocijas! Nustebinkite ir pradžiuginkite savo vaiką, mamą, tėtį, brolį, sesę, artimą bičiulį ar seną, gerą bendradarbį. 

Tai tik dalis mūsų siūlomų staigmenų, balionų puokščių. Susisiekite ir pakonsultuosime, bei surasime tinkamiausią Jums sprendimą. Balionų pasirinkimą galite rasti štai čia https://sventesvaikams.lt/balionai arba žemiau galite matyti jau sukomplektuotas puokštes, kurias galite keisti pagal pageidavimus. 

Balionų pristatymas Vilniaus mieste. Pasirinkę puokštę galite nustatyti pageidaujamą laiką, datą. Pridėsime atviruką nemokamai su Jūsų tekstu. Galite užsakyti papildomai "macaronsų" dėžutę ir net personažą, kuris pristatytų balionus. 

Telfonu: +37068579722

El.paštu: info@sventesvaikams.lt

FB.: m.me/saulutevaikamsMacarons'ų dėžutė 12 vnt.
12.00€ be pvm 9.92€
Bičiuliai, artėja mamų diena, tad nepamirškime ir padarykime savo mamoms staigmeną! Šie metai kitokie, todėl ir sveikinimas turi būti išskirtinis. Balionų puokštė su gražiu atviruku ir dėžute šviežių "macaronsų" gali atkeliauti tiesiai į Jūsų Mamos..
Bičiuliai, artėja mamų diena, tad nepamirškime ir padarykime savo mamom...
Balionų puokštė - 10 balionų - juoda ir sidabrinė
20.00€ be pvm 16.53€
Į kainą įskaičiuota: pasirinktos spalvos heliu pripildytų 10 balionų ir atvirukas su Jūsų tekstu. Papildomai galite užsakyti daugiau balionų, balioną skaičių, atributiką, tortą ir t.t. Viską Jums pristatysime į namus. Pristatymas VILNIAUS..
Į kainą įskaičiuota: pasirinktos spalvos heliu pripildytų 10 balionų ir...
Balionų puokštė - 11 balionų - juoda ir raudona
22.00€ be pvm 18.18€
Į kainą įskaičiuota: pasirinktos spalvos heliu pripildytų 11 balionų ir atvirukas su Jūsų tekstu. Papildomai galite užsakyti daugiau balionų, balioną skaičių, atributiką, tortą ir t.t. Viską Jums pristatysime į namus. Pristatymas VILNIAUS..
Į kainą įskaičiuota: pasirinktos spalvos heliu pripildytų 11 balionų ir...
Balionų puokštė - 13 balionų ir 3 žvaigždutės
41.00€ be pvm 33.89€
Į kainą įskaičiuota: pasirinktos spalvos heliu pripildytų 13 balionų ir 3 žvaigždutės (galimos žvaigždutės spalvos: auksinė, sidabrinė, skaidri, rožinio aukso) ir atvirukas su Jūsų tekstu. Papildomai galite užsakyti daugiau balionų, balioną sk..
Į kainą įskaičiuota: pasirinktos spalvos heliu pripildytų 13 balionų ir...
Balionų puokštė - 14 balionų - juoda, sidabrinė ir auksinė
28.00€ be pvm 23.14€
Į kainą įskaičiuota: pasirinktos spalvos heliu pripildyti 14 balionų ir atvirukas su Jūsų tekstu. Papildomai galite užsakyti daugiau balionų, balioną skaičių, atributiką, tortą ir t.t. Viską Jums pristatysime į namus. Pristatymas VILNIAUS..
Į kainą įskaičiuota: pasirinktos spalvos heliu pripildyti 14 balionų ir...
Balionų puokštė - 15 balionų - balta, auksinė
30.00€ be pvm 24.79€
Į kainą įskaičiuota: pasirinktos spalvos heliu pripildytų 15 balionų ir atvirukas su Jūsų tekstu. Papildomai galite užsakyti daugiau balionų, balioną skaičių, atributiką, tortą ir t.t. Viską Jums pristatysime į namus. Pristatymas VILNIAUS..
Į kainą įskaičiuota: pasirinktos spalvos heliu pripildytų 15 balionų ir...
Balionų puokštė - 3 balionai - blizgūs balionai
6.00€ be pvm 4.96€
Į kainą įskaičiuota: pasirinktos spalvos heliu pripildyti  3 baliona ir atvirukas su Jūsų tekstu. Papildomai galite užsakyti daugiau balionų, balioną skaičių, atributiką, tortą ir t.t. Viską Jums pristatysime į namus. Pristatymas VIL..
Į kainą įskaičiuota: pasirinktos spalvos heliu pripildyti  3 balio...
Balionų puokštė - 5 pasteliniai saldainiukai
25.00€ be pvm 20.66€
Į kainą įskaičiuota: pasirinktos spalvos heliu pripildyti 5 balionai saldainiukai ir atvirukas su Jūsų tekstu. Papildomai galite užsakyti daugiau balionų, balioną skaičių, atributiką, tortą ir t.t. Viską Jums pristatysime į namus. Pristat..
Į kainą įskaičiuota: pasirinktos spalvos heliu pripildyti 5 balionai sa...
Balionų puokštė - 50 balionų - žalia, sidabrinė ir skaidri
100.00€ be pvm 82.65€
Į kainą įskaičiuota: pasirinktos spalvos heliu pripildytų 50 balionų ir atvirukas su Jūsų tekstu. Papildomai galite užsakyti daugiau balionų, balioną skaičių, atributiką, tortą ir t.t. Viską Jums pristatysime į namus. Pristatymas VILNIAUS..
Į kainą įskaičiuota: pasirinktos spalvos heliu pripildytų 50 balionų ir...
Balionų puokštė - 8 balionai - šviesių spalvos ir auksinė
16.00€ be pvm 13.22€
Į kainą įskaičiuota: pasirinktos spalvos heliu pripildyti 8 balionai ir atvirukas su Jūsų tekstu. Papildomai galite užsakyti daugiau balionų, balioną skaičių, atributiką, tortą ir t.t. Viską Jums pristatysime į namus. Pristatymas VILNIAUS..
Į kainą įskaičiuota: pasirinktos spalvos heliu pripildyti 8 balionai ir...
Balionų puokštė - 9 balionai - žalia, sidabrinė ir žvaigždutės
18.00€ be pvm 14.88€
Į kainą įskaičiuota: pasirinktos spalvos heliu pripildyti 9 balionai ir atvirukas su Jūsų tekstu. Papildomai galite užsakyti daugiau balionų, balioną skaičių, atributiką, tortą ir t.t. Viską Jums pristatysime į namus. Pristatymas VILNIAUS..
Į kainą įskaičiuota: pasirinktos spalvos heliu pripildyti 9 balionai ir...
Balionų puokštė - katytė ir 9 helio balionai
27.25€ be pvm 22.52€
Į kainą įskaičiuota: pasirinktos spalvos heliu pripildytas balionas katytė ir 9 pasirinktos spalvios balionai pripildyti heliu ir atvirukas su Jūsų tekstu. Papildomai galite užsakyti daugiau balionų, balioną skaičių, atributiką, tortą ir t.t. ..
Į kainą įskaičiuota: pasirinktos spalvos heliu pripildytas balionas kat...
Balionai į namus (pasirinktos spalvos)
50.00€ be pvm 50.00€
Į kainą įskaičiuota: pasirinktos spalvos heliu pripildyti 6 balionai, kuriuos pristatys, įteiks Jūsų pasirinktas personažas. Papildomai galite užsakyti daugiau balionų, balioną skaičių, atributiką, tortą ir t.t. Viską Jums pristatysime į namus..
Į kainą įskaičiuota: pasirinktos spalvos heliu pripildyti 6 balionai, k...
Balionų puokštė į namus - 6 paprasti ir 1 skaičius pripildyti heliu
61.00€ be pvm 61.00€
Į kainą įskaičiuota 6 vnt. pasirinktos spalvos balionai pripildyti heliu ir pasirinktas balionas skaičius (0,86cm) pripildytas heliu, kurį pristatys pasirinktas personažas.Papildomai galite užsakyti daugiau balionų, balioną skaičių, torta, šventinę..
Į kainą įskaičiuota 6 vnt. pasirinktos spalvos balionai pripildyti heli...
Dovana į namus- 1 m. skersmens heliu pripildytas balionas
70.00€ be pvm 70.00€
Į kainą įskaičiuota 1 m. skersmens balionas pripildytas heliu, kurį pristatys pasirinktas personažas.Papildomai galite užsakyti daugiau balionų, balioną skaičių, torta, šventinę atributiką ir kt. Pristatymas Vilniaus mieste. Bekontaktis prista..
Į kainą įskaičiuota 1 m. skersmens balionas pripildytas heliu, kurį pri...
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 15 (1 puslapių)