• Tel. 8 685 79722 | info@sventesvaikams.lt
Prisijungti Registruotis

Šventinė atributika | Teminė atributika

MŪSŲ FIZINĖS PARDUOTUVĖS ADRESAS- VIRŠULIŠKIŲ G.40, VILNIUS, PC "MADA" 3 aukštas.

Teminiai gimtadieniai – ar gali būti kas nors šauniau už gimtadienį, kuriame su vaikais žaidžia bei šėlsta vienas iš mūsų personažų ir visa aplinka atitinka pasirinktą personažą? Indėniški valgiai, piratiškas stalo padengimas ar princesiškas tortas gali būti paruošti Jūsų šventei. Jums tereikia išsirinkti ir leisti savo vaikams šėlti fantazijų pasaulyje. 

Organizuojame gimtadienius vaikams daugiau nei 10 metų, todėl per daugelį metų kauptą patirtį sukūrėme sistemą palengvinančią tėveliams planuojantiems vaiko gimtadienį. Analogų Lietuvoje neturinti elektroninė parduotuvė kurioje gali sukomplektuoti viską ko reikia vaiko šventei- vaikų žaidimų kambariai, personažai, batutai, teminis stalo serviravimas bei papuošimas, spektakliukai, balionai , bei, žinoma, tortai.

Viskas prasidėjo daugiau nei prieš 10 metų , kai su drauge vaidindavome savo brolių ir seserų gimtadieniuose, vėliau jau privačiose apmokamose šventėse, šiandien išaugome į vieną didžiausių vaikų švenčių organizatorių Lietuvoje, todėl per daugelį metų įgavome patirties kaip sukurti šventėje gerą ir linksmą atmosferą bei užimti vaikučius. Nėra personažo kurio negalėtume pasiūlyti, jei yra poreikis  ruošiamės , kuriame naujas programas, siuvame naujus kostiumus.

Taip pat dirbome su nemaža dalimi Lietuvos miestų šventėmis, jau eilę metų dirbame didžiausioje dviračių šventėje „Velomaratonas“ , dirbome „Bitelende“, taip pat Kėdainiuose  Lifosa 50-mečio šventėje, Eurochemos 10-mečio šventėje ,organizavome „Omnitel“ naujo salono atidarymo proga kūrybines dirbtuvėles , ne viename Vilniaus bei Trakų restorane kūrėme sekmadienio šeimos kampelius, vaikų užimtumus, prekybos centre „Mada“  rodėme spektakliukus vaikams, kurių šiuo metu turime sukūrę aštuonis, Kalėdų metu prekybos centruose darėme kūrybines dirbtuvėles, kuriuose per dieną apsilankydavo virš tūkstančio vaikų ir tt. 

Savo patirtimi norime pasidalinti su Jumis ir kurti drauge neišdildomas švenčių akimirkas.

* Mums svarbi Jūsų nuomonė, jeigu turite pastebėjimų, komentarų, informuokite mus, dėka Jūsų galime tobulėti ar plėsti paslaugų bei prekių spektrą.